NTN Kegelrollenlager
4T-JLM710949
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
48,74
exkl. MWST
40,96
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
39,–
exkl. MWST
32,77
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.4585 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 65 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 105 mm |
| Breite | 23 mm |
| Gewicht | 0,522 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | nur Innenring mit Rollensatz (Cone) |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
