NTN Kegelrollenlager
4T-JHM88540/513 PX1
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
71,57
exkl. MWST
60,14
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
57,25
exkl. MWST
48,11
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.4525 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 72 mm |
| Breite | 29,37 mm |
| Gewicht | 0,631 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
