NTN Kegelrollenlager
4T-HM907643/614
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
132,07
exkl. MWST
110,98
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
105,65
exkl. MWST
88,78
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.4445 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50,8 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 111,125 mm |
| Breite | 30,162 mm |
| Gewicht | 1,376 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
