NTN Kegelrollenlager
4T-HM905843/810
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
108,69
exkl. MWST
91,34
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
86,95
exkl. MWST
73,07
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.4435 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 104,986 mm |
| Breite | 32,512 mm |
| Gewicht | 1,34 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
