NTN Kegelrollenlager
4T-HM903248/210
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
89,54
exkl. MWST
75,24
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
71,63
exkl. MWST
60,19
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.4420 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 44,988 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 95,25 mm |
| Breite | 30,958 mm |
| Gewicht | 0,978 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
