NTN Kegelrollenlager
4T-HM518445/410
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
111,29
exkl. MWST
93,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
89,04
exkl. MWST
74,82
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.4240 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 88,9 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 152,4 mm |
| Breite | 39,688 mm |
| Gewicht | 2,934 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
