NTN Kegelrollenlager
4T-HM215249/210
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
112,72
exkl. MWST
94,72
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
90,18
exkl. MWST
75,78
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.4190 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359668131 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 76 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 132 mm |
| Breite | 39 mm |
| Gewicht | 2,14 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
