NTN Kegelrollenlager
4T-H924045/010
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
581,41
exkl. MWST
488,58
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
465,12
exkl. MWST
390,86
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.4130 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 111,125 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 214,312 mm |
| Breite | 55,562 mm |
| Gewicht | 8,184 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
