NTN Kegelrollenlager
4T-H917840/810
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
679,25
exkl. MWST
570,80
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
543,40
exkl. MWST
456,64
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.4120 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 76,2 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 180,975 mm |
| Breite | 53,975 mm |
| Gewicht | 6,76 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
