NTN Kegelrollenlager
4T-H913849/810
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
211,37
exkl. MWST
177,62
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
169,10
exkl. MWST
142,10
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.4115 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359668520 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 69,85 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 146,05 mm |
| Breite | 41,275 mm |
| Gewicht | 2,94 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
