NTN Kegelrollenlager
4T-9378/9321
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
480,69
exkl. MWST
403,94
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
384,55
exkl. MWST
323,15
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.4005 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 76,2 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 171,45 mm |
| Breite | 52,388 mm |
| Gewicht | 5,26 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
