NTN Kegelrollenlager
4T-842/832
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
316,30
exkl. MWST
265,80
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
253,04
exkl. MWST
212,64
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.3970 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 82,55 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 168,275 mm |
| Breite | 53,975 mm |
| Gewicht | 5,552 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
