NTN Kegelrollenlager
4T-841/832
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
291,65
exkl. MWST
245,08
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
233,31
exkl. MWST
196,06
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.3960 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359671285 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 85,725 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 168,275 mm |
| Breite | 53,975 mm |
| Gewicht | 5,36 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
