NTN Kegelrollenlager
4T-665/653
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
136,18
exkl. MWST
114,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
108,94
exkl. MWST
91,55
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.3720 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359671087 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 85,725 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 146,05 mm |
| Breite | 41,275 mm |
| Gewicht | 2,696 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
