NTN Kegelrollenlager
4T-663/653
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
113,65
exkl. MWST
95,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
90,92
exkl. MWST
76,40
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.3705 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 82,55 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 146,05 mm |
| Breite | 41,275 mm |
| Gewicht | 2,831 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
