NTN Kegelrollenlager
4T-6580/6535
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
186,43
exkl. MWST
156,66
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
149,14
exkl. MWST
125,33
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.3665 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359671032 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 89,9 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 161,925 mm |
| Breite | 53,975 mm |
| Gewicht | 4,747 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
