NTN Kegelrollenlager
4T-65200/65500
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
142,51
exkl. MWST
119,76
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
114,01
exkl. MWST
95,81
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.3620 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50,8 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 127 mm |
| Breite | 44,45 mm |
| Gewicht | 2,896 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
