NTN Kegelrollenlager
4T-639/632
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
115,55
exkl. MWST
97,10
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
92,44
exkl. MWST
77,68
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.3575 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 63,5 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 136,525 mm |
| Breite | 41,275 mm |
| Gewicht | 2,82 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
