NTN Kegelrollenlager
4T-59162/59412
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
157,48
exkl. MWST
132,34
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
125,99
exkl. MWST
105,87
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.3475 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 41,275 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 104,775 mm |
| Breite | 36,512 mm |
| Gewicht | 1,655 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
