NTN Kegelrollenlager
4T-52400/52618
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
133,54
exkl. MWST
112,22
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
106,84
exkl. MWST
89,78
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.3220 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 101,6 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 157,162 mm |
| Breite | 36,512 mm |
| Gewicht | 2,528 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
