NTN Kegelrollenlager
4T-48190/48120
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
167,74
exkl. MWST
140,96
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
134,20
exkl. MWST
112,77
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.3115 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 107,95 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 161,925 mm |
| Breite | 34,925 mm |
| Gewicht | 2,414 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
