NTN Kegelrollenlager
4T-47679/47620
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
98,67
exkl. MWST
82,92
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
78,94
exkl. MWST
66,34
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.3055 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 76,2 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 133,35 mm |
| Breite | 33,338 mm |
| Gewicht | 1,953 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
