NTN Kegelrollenlager
4T-42690/42620
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
104,08
exkl. MWST
87,46
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
83,26
exkl. MWST
69,97
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.2905 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 77,788 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 127 mm |
| Breite | 30,162 mm |
| Gewicht | 1,388 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
