NTN Kegelrollenlager
4T-42381/42584
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
105,36
exkl. MWST
88,54
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
84,29
exkl. MWST
70,83
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.2880 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359670288 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 96,838 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 148,43 mm |
| Breite | 28,575 mm |
| Gewicht | 1,72 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
