NTN Kegelrollenlager
4T-390/394 A
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
57,26
exkl. MWST
48,12
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
45,82
exkl. MWST
38,50
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.2745 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 57,15 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 110 mm |
| Breite | 22 mm |
| Gewicht | 0,506 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
