NTN Kegelrollenlager
4T-355X/354 X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
113,55
exkl. MWST
95,42
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
90,84
exkl. MWST
76,34
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.2540 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 44,45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 85 mm |
| Breite | 20,638 mm |
| Gewicht | 0,504 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
