NTN Kegelrollenlager
4T-33209
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
43,03
exkl. MWST
36,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
34,43
exkl. MWST
28,93
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.2340 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359530650 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 85 mm |
| Breite | 32 mm |
| Gewicht | 0,808 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
