NTN Kegelrollenlager
4T-33113
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
70,83
exkl. MWST
59,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
56,67
exkl. MWST
47,62
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.2305 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359530414 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 65 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 110 mm |
| Breite | 34 mm |
| Gewicht | 1,302 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
