NTN Kegelrollenlager
4T-32309
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
47,53
exkl. MWST
39,94
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
38,02
exkl. MWST
31,95
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.2250 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359301250 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 100 mm |
| Breite | 38,25 mm |
| Gewicht | 1,46 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
