NTN Kegelrollenlager
4T-32308
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
39,56
exkl. MWST
33,24
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
31,64
exkl. MWST
26,59
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.2245 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359301243 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 40 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 90 mm |
| Breite | 35,25 mm |
| Gewicht | 1,08 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
