NTN Kegelrollenlager
4T-32219
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
162,67
exkl. MWST
136,70
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
130,14
exkl. MWST
109,36
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.2210 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359301083 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 95 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 170 mm |
| Breite | 45,5 mm |
| Gewicht | 4,33 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
