NTN Kegelrollenlager
4T-32217
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
87,11
exkl. MWST
73,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
69,69
exkl. MWST
58,56
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.2200 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 85 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 150 mm |
| Breite | 38,5 mm |
| Gewicht | 2,775 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
