NTN Kegelrollenlager
4T-32203 R
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
14,57
exkl. MWST
12,24
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
11,65
exkl. MWST
9,79
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.2145 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359007244 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 17 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 40 mm |
| Breite | 17,25 mm |
| Gewicht | 0,11 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
Nederlands
Deutsch
English
