NTN Kegelrollenlager
4T-32010 X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
25,42
exkl. MWST
21,36
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
20,34
exkl. MWST
17,09
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.2105 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 80 mm |
| Breite | 20 mm |
| Gewicht | 0,363 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
