NTN Kegelrollenlager
4T-30310
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
44,82
exkl. MWST
37,66
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
35,85
exkl. MWST
30,13
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.2005 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359003338 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 110 mm |
| Breite | 29,25 mm |
| Gewicht | 1,31 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
