NTN Kegelrollenlager
4T-30303
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
14,42
exkl. MWST
12,12
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
11,54
exkl. MWST
9,70
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1970 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359003260 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 17 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 47 mm |
| Breite | 15,25 mm |
| Gewicht | 0,134 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
