NTN Kegelrollenlager
4T-30302
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
14,09
exkl. MWST
11,84
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
11,27
exkl. MWST
9,47
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1965 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359003253 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 15 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 42 mm |
| Breite | 14,25 mm |
| Gewicht | 0,1 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
