NTN Kegelrollenlager
4T-30208
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
20,97
exkl. MWST
17,62
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
16,78
exkl. MWST
14,10
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1925 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359003208 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 40 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 80 mm |
| Breite | 19,75 mm |
| Gewicht | 0,435 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
