NTN Kegelrollenlager
4T-302/28 STPX1
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
62,50
exkl. MWST
52,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
50,–
exkl. MWST
42,02
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1895 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359795653 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 28 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 58 mm |
| Breite | 17,25 mm |
| Gewicht | 0,21 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
