NTN Kegelrollenlager
4T-28985/28921
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
56,76
exkl. MWST
47,70
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
45,41
exkl. MWST
38,16
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1810 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60,325 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 100 mm |
| Breite | 25,4 mm |
| Gewicht | 0,757 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
