NTN Kegelrollenlager
4T-28985/28920
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
54,29
exkl. MWST
45,62
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
43,44
exkl. MWST
36,50
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1805 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60,325 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 101,6 mm |
| Breite | 25,4 mm |
| Gewicht | 0,822 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
