NTN Kegelrollenlager
4T-28150/28300
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
51,65
exkl. MWST
43,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
41,32
exkl. MWST
34,72
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1720 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359660586 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 38,1 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 76,2 mm |
| Breite | 20,638 mm |
| Gewicht | 0,416 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
