NTN Kegelrollenlager
4T-25584/25521
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
37,68
exkl. MWST
31,66
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
30,14
exkl. MWST
25,33
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1480 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359524079 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 44,983 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 83,058 mm |
| Breite | 25,4 mm |
| Gewicht | 0,546 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
