NTN Kegelrollenlager
4T-25577/25520
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
29,73
exkl. MWST
24,98
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
23,78
exkl. MWST
19,98
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1425 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 42,875 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 82,931 mm |
| Breite | 23,812 mm |
| Gewicht | 0,577 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
