NTN Kegelrollenlager
4T-18685/18620
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
33,34
exkl. MWST
28,02
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
26,68
exkl. MWST
22,42
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1215 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 44,45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 79,375 mm |
| Breite | 17,462 mm |
| Gewicht | 0,344 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
