NTN Kegelrollenlager
4T-1779/1729
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
29,32
exkl. MWST
24,64
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
23,45
exkl. MWST
19,71
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1185 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 23,812 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 56,896 mm |
| Breite | 19,368 mm |
| Gewicht | 0,258 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
