NTN Kegelrollenlager
4T-16150/16284
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
37,20
exkl. MWST
31,26
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
29,76
exkl. MWST
25,01
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1110 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 38,1 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 72,238 mm |
| Breite | 20,638 mm |
| Gewicht | 0,361 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
