NTN Kegelrollenlager
4T-16150/16282
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
75,87
exkl. MWST
63,76
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
60,70
exkl. MWST
51,01
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1105 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359669398 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 38,1 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 72 mm |
| Breite | 19 mm |
| Gewicht | 0,34 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
