NTN Kegelrollenlager
4T-15117/15245
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
18,49
exkl. MWST
15,54
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
14,79
exkl. MWST
12,43
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1055 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359669374 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 29,987 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 62 mm |
| Breite | 19,05 mm |
| Gewicht | 0,28 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
