NTN Kegelrollenlager
4T-15113/15245
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
17,33
exkl. MWST
14,56
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
13,86
exkl. MWST
11,65
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.1035 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359515275 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 28,575 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 62 mm |
| Breite | 19,05 mm |
| Gewicht | 0,291 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
